Vyhľadávať podľa rozmeru
Motocyklové pneumatiky Golden Tyre

Motocyklová pneumatika Golden Tyre

Produkty Goldentyre sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám všetkých zákazníkov, či už sú to profesionálni piloti alebo len nadšenci. Všetky vlastnosti produktu boli výrazne vylepšené od roku 2015, keď sa novým vlastníkom spoločnosti stal Marco Caribotti. Práve on zaviedol nový model riadenia, pričom paralelne a bez rezervy investoval do výskumu a vývoja.

Caribotti bol sám pilotom a už viac ako 20 rokov objavuje mladé talenty. Je tým, kto v priebehu rokov vyvíjal všetky produkty Goldentyre a X, čím spôsobil revolúciu v koncepcii pneumatík a pien. Vývoj produktu je výsledkom úzkej spolupráce s rôznymi odbormi medzi zamestnancami spoločnosti a používateľmi. Tento výskum, vývoj a výmena informácií umožňuje produktom Goldentyre neustále sa zlepšovať a posúvať hranice výkonu ešte ďalej.

Pneumatiky sú distribuované prostredníctvom globálnej siete vo viac ako 40 krajinách a prostredníctvom silných obchodných vzťahov s distribútormi Min v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Austrálii, Južnej Afrike a Ázii.

V roku 2017 spoločnosť Goldentyre presťahovala svoje kancelárie vo Veľkej Británii do priestorov svojho nového sídla, aby uľahčila medzinárodnú prepravu.

Prvé dva Goldentyre Points boli otvorené v roku 2018 (jeden vo Veľkej Británii a druhý v Taliansku).

Enduro

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger