Vyhľadávať podľa rozmeru
Nepovinné
Všetky
Vyberte všetky Odstrániť
0 / 16
Potvrdiť

Pneumatiky na štvorkolky za nízke ceny: Veľký výber pneumatík

PneuLeader Vám ponúka široký výber pneumatík na štvorkolku za nízke ceny.

Prostredníctvom rozšíreného vyhľadávania nájdite najlacnejšie pneumatiky kompatibilné s Vašou štvorkolkou a využite rady a skúsenosti nášho tímu. Či už ste užívateľ cestnej alebo pretekárskej štvorkolky, PneuLeader Vám garantuje tie najlepšie pneumatiky pre Vaše vozidlo.

Zoznam značiek

Pneumatika na voľný čas/jazdecké dráhy

Pneumatika pre štvorkolky a voľný čas je vo všeobecnosti vyhotovená pre štvorkolky pre príležitostné použitie. Ponúka dobrý pomer kvalita-cena ako aj veľmi cenné pohodlie jazdy. S malými klincami si zachováte maximálnu priľnavosť na všetkých typoch jazdných dráh.

homologovaná cestná pneumatika

Homologovaná pneumatika na štvorkolku na cesty má štruktúru, ktorá sa veľmi podobá na pneumatiku vozidla. Má priľnavosť tak na suchej ako aj na mokrej vozovke. Je ideálna pre výlety po cestách vrátane bezproblémových lesných ciest.

Závodné pneumatiky/pneumatiky na závodné okruhy

Pneumnatika na športovú štvorkolku sa často montuje na štvorkolky s veľkým zdvihovým objemom. Ponúka lepší výkon na všetkých typoch povrchov a závodných dráh. S týmto typom pneumatiky budete môcť prejsť na vysokú rýchlosť vo všetkých štýloch lesných ciest.

Úžitková pneumatika

Táto pneumatika je vyvinutá na profesionálne použitie s použitím širších klincov, ktoré umožňujú maximálnu priľnavosť na všetkych typoch povrchov. Úžitková pneumatika pre štvorkolky je veľmi odolná a stabilná. Umožňuje prevážanie alebo ťahanie zariadenia ako aj ???na všetkých typoch povrchov.

Menší trik týkajúci sa štvorkolkových pneumatík, čím je počet záhybov vyšší, tým je pneumatika odolnejšia. Ak často chodíte kamenistými cestami, použite vyšší počet záhybov, čím predídete defektu.

LiveChat
Whatsapp Messenger