Vyhľadávať podľa rozmeru
Nepovinné
Všetky
Vyberte všetky Odstrániť
0 / 27
Potvrdiť

Motocyklové pneumatiky za nízke ceny: všetky dostupné značky

Špecialista na pneumatiky, PneuLeader, sa zaväzuje plne uspokojiť každého zákazníka a ponúka široký výber produktov viac ako 30 značiek motocyklových pneumatík vrátane najprestížnejších: Michelin, Pirelli, Dunlop a iné.

Aby ste si boli istí, že pre svoj motocykel vyberiete tie najvhodnejšie pneumatiky, máte k dispozícií detailný popis každého profilu v technických špecifikáciách produktu.

Motokros, cestný, enduro alebo športový, pre každý typ motocykla nájdete na našich stránkach starostlivo vybraný produkt za najlepšiu cenu na trhu.

Zoznam značiek

Nájdite všetky typy pneumatík Motocykel

Pneumatiky pre motocykle cestné/športové

Ideálne pre každodennú jazdu, tieto pneumatiky sú ozaj multifunkčné. Na počasí nezáleží, vďaka početným malým drážkam bude mať táto pneumatika stále dobrú priľnavosť a manipulovateľnosť. Táto pneumatika, ktorá je vyrobená z veľmi odolnej gumy má výbornú životnosť. Vďaka posledným inováciám sú gumy pre pneumatiky na cestné/športové motocykle účinné aj pri nízkych teplotách, a s nimi ste účinní aj vy a to hneď od porvých kilometrov.

Závodné pneumatiky/penuamtiky na závodné okruhy

Sú jemnejšie aj s minimom štruktúry, niekedy aj úplne slick. Tieto závodné/okruhové pneumatiky sa dajú nahodiť veľmi rýchlo za tepla, poskytujú tak maximálny grip. V suchom počasí je neohroziteľná, ale pozor, keď sa počasie má zmeniť. Ak ste skutočný pretekár, vedzte, že existuje aj verzia WET pre vaše slick pneumatiky, s ktorými môžete jazdiť aj na vlhkom povrchu.

Pneumatika enduro

Navrhnutá na požitie použitie na 80% off road, táto pneumatika bude účinná či už budete jazdiť na piesku, nlate alebo budete prekonávať menšie prekážky. Niektoré profily pneumatík enduro majú behúň plášťa dosť široký na zlepšenie komfortu na živicovom povrchu.

Trailová pneumatika

Nové trailové motorky sú dnes silné a výkonné. Profilom s veľkým množstvom klincom už odzvonilo, nové trailové pneumatiky sa čoraz viac podobajú na cestné pneumatiky, no dajú sa použiť aj na lesných cestách a ecstičkách vašich chutí. Sú navrhnuté tak, aby sa dali použiť na 30% off raodu. Aj napriek tomu myslite na tlak vašich pneunatík pri zmene povrchu, znížením tlaku o 0,5 baru na cestách a lesných cestách.

Custom pneumatiky

Pneumatika pre moto custom je v zásade výrazom toho, čomu hovoríme look. Aj tak však netreba zanedbať jej výkonnosť. Moto custom majú veľmi často veľmi silný moment a sú veľmi ťažké. Tieto pneumatiky majú veľmi pevnú kotru. Tieto gumy využívaj najnovšie technológie, sú pohodlné a majú dobrý grip. Aj napriek tomu pozor na vyberanie zákrut s týmito pneumatikami.

Pneumatiky na scooter

Posledné roky sú moderné scootre čo raz výkonnejšie. Výrobcovia sa prispôsobili a ponúkajú čo raz technologickejšie pneumatiky. Jemná guma, tvrdá guma, dvojitá guma alebo pneumatiky M+S, pre všetky typy scootrov.

PneumatikaLe na scooter s jemnou gumou poskytuje maximálny grip, no bude mať tendenciu sa opotrebovať skôr ako pneumatika z tvrdej gumy. Dnes existujú dvojgumové pneumatiky s tvrdšou stredovou časťou, ktorá je odolnejšia a má jemnejšie osadenie pre lepší grip. Niektoré pneumatiky na scootre majú nápis M+S, táto skratka znamená, že pneumatika je mimoriadne účinná na blate a na snehu.

Pneumatiky na cross/trial

Ak si chcete správne vybrať motocrossové pneumatiky musíte vedieť, že tvrdá guma môže byť použitá pre suchý a kamenistý terén pričom vo vlhkom teréne bude účinnejšia jemnejšia guma.

LiveChat
Whatsapp Messenger