Všeobecné podmienky predaja

Cieľom všeobecných podmienok predaja je informovať Vás o Vašich právach.

Objednávka

Akonáhle používateľ zadá objednávku na stránke, overuje sa dostupnosť produktu, aby sa zabezpečilo jeho rýchle vyexpedovanie. Ak nie je k dispozícií, klientovi sú do 48h vrátené peniaze.

Produkt

Spoločnosť AD TYRES INTERNATIONAL SLU nezodpovedá za údaje uvedené v opise produktu. Sú to informatívne údaje z rôznych zdrojov.

Ich cieľom je zaistiť maximálnu kompatibilitu produktu s vozidlom klienta. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nebude znášať náklady na vrátenie tovaru v prípade nekompatibility.

Cena

Ceny sa menia viackrát denne. AD TYRES INTERNATIONAL SLU si vyhradzuje právo meniť ceny produktov bez nároku na vrátenie peňazí klientom, ktorí už odoslali objednávku.

Doručenie

Výsledné ceny sú uvedené v košíku počas nákupu. Za prípadnú stratu alebo krádež balíka preberá zodpovednosť naša spoločnosť. Sme Vám k dispozícií aj v prípade akéhokoľvek problému s doručením tovaru prostredníctvom lístku problému, ktorý je dostupný na Vašom účte. Táto služba umožňuje rýchle vyriešenie daného problému. Doručenie trvá 2 až 8 pracovných dní. Táto dodacia lehota nie je garantovaná. Môže nastať meškanie z dôvodu poruchy alebo nehody počas prepravy. Maximálna dodacia lehota je 20 dní od obdržania platby. Máte však nárok na vrátenie platby na základe jednoduchej žiadosti o zrušení objednávky.

V prípade, že nie ste zastihnuteľný pri doručení zásielky na miesto bydliska, prepravca Vám nechá oznam o doručení zásielky. Je v záujme klienta kontaktovať prepravcu, aby mu mohla byť zásielka doručená čo najskôr.

V prípade objednávky do servisného centra je v záujme klienta kontaktovať servisného pracovníka a dohodnúť si termín. Pre sledovanie priebehu dodania tovaru do servisného centra je možné využiť sledovacie číslo. Autoservis má k dispozícií Vaše údaje, aby Vás mohli kontaktovať hneď po obdržaní zásielky.

Odvolanie

Klient má 7 dní na vrátenie tovaru na vlastné náklady. Lehota plynie odo dňa doručenia. Vrátený tovar musí byť nepoužitý v originálnom a neporušenom obale. Klient je povinný písomne upovedomiť AD TYRES INTERNATIONAL SLU o vrátení tovaru.

Zjednodušene: Ak spoločnosť AD TYRES INTERNATIONAL SLU schváli vrátenie tovaru, do 30 dní Vám budú vrátené peniaze (mínus náklady za vrátenie tovaru).

Za používaný tovar nie je možné vrátenie peňazí.

Kto sme?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Základné imanie 1.000.000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Ako nás kontaktovať?

Pre otázky týkajúce sa obchodu využite kontaktný formulár. K zákazníckej službe slúži položka lístok problému.

Ak nás chcete kontatkovať: kliknite sem.

Ako nás kontaktovať?

Zákazníci nás môžu kontaktovať iba prostredníctvom kontaktného formulára pre obchodné otázky a prostredníctvom portálu pre služby podpory.

Kontaktujte náš tím: Kliknite sem.

Bezpečnosť platieb

Jednotlivé fázy platobného procesu medzi kupujúcim a našim platobným systémom - HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT - sú plne šifrované a chránené. Použitý je SSL protokol spojený s elektronickým bankovníctvom.

To znamená, že informácie spojené s objednávkou a číslom bankovej karty necirkulujú v nešifrovanej podobe na internete.
Číslo platobnej karty nebude vytlačené na dokumenty, faktúry, potvrdenky transakcie kreditnej karty, alebo iné výtlačky.
Obchodníci nemajú prístup k číslam kariet.
HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT neuchováva čísla kariet po prenose údajov o transakcii do banky obchodníka.
To znamená, že nikto nemá prístup k údajom karty nákupcu buď elektronicky, alebo prostredníctvom výtlačkov.

Riziko zneužitia zákazníkovej bankovej karty pri nákupe na AD TYRES INTERNATIONAL SLU s HIPAY/BRAINTREE/CHECKOUT je nulové.

Činnosti súvisiace so zmluvou na diaľkový predaj organizuje spoločnosť AD TYRES INTERNATIONAL EU so sídlom na úrovni 3 Suite No. 2407, Tower Business Center, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - registračné číslo spoločnosti OC 1277.

Platba kreditnou kartou je 4 krát

Možnosti platby v 4 splátkach sú dostupné za nižšie uvedených podmienok (úplné kolesá sú vylúčené).

Celková cena vašej objednávky Náklady na projekt
0.00 € - 199.99 € 6.90%

Zahraničné karty, exkluzívne karty na stiahnutie, karty so systematickou autorizáciou (Electron, Maestro, Cirrus ...) a elektronické pohľadnice nie sú akceptované.

Platba mesačných platieb je platobnou kartou alebo inkasom.

Tieto tri lehoty sú nasledovné:

  • Lehota 1 : deň objednávky, 1/4 z čiastky objednávky vrátane manipulačných poplatkov.
  • Lehota 2 : 30 dní po objednávke, 1/4 z čiastky objednávky vrátane manipulačných poplatkov.
  • Lehota 3 : 60 dní po objednávke, 1/4 z čiastky objednávky vrátane manipulačných poplatkov.
  • Lehota 4 : 90 dní po objednávke, 1/4 z čiastky objednávky vrátane manipulačných poplatkov.

V prípade zamietnutia vašej platby vám poskytneme 7 dní na to, aby ste situáciu napravili bez úrokov z omeškania, pričom si ponecháte právo využívať svoje "platobné možnosti". Po uplynutí tohto obdobia stratíte právo využívať výhody z "platobných prostriedkov" a všetky sumy budú okamžite splatné. Úroky z omeškania sa budú počítať od dátumu objednávky na sadzbe ECB plus 10 bodov bez predchádzajúceho upozornenia.

Platné zákony a jurisdikcia

Tieto Všeobecné obchodné podmienky a dohoda medzi AD TYRES INTERNATIONAL SLU a Zákazníkom sa riadia andorrským zákonom.

Spoločnosť AD TYRES INTERNATIONAL SLU sa však pred prijatím akýchkoľvek právnych krokov bude usilovať o priateľské riešenie.