Vyhľadávanie podľa auta
Nepovinné
Všetky
Vyberte všetky Odstrániť
Všetky značky
0 / 47
Potvrdiť

Hliníkové disky: dodajte Vášmu autu jedinečný vzhľad

Špecialista na pneumatiky, PneuLeader, Vám ponúka veľký výber diskov k výbave Vášho vozidla.

S približne stovkou rôznych značiek diskov na sklade sa zaväzujeme plne uspokojiť Vaše očakávania a poskytnúť Vám tie najlepšie ceny. S cieľom prispôsobiť sa cenovému rozpočtu a prianiu každého zákazníka Vám na našich stránkach ponúkame kompletný katalóg značiek. Využite naše odborné znalosti a pozrite si charakteristiky a výhody jednotlivých značiek prostredníctvom podrobných špecifikácií produktov, ktoré vytvorili naši odborníci. Pridávame množstvo fotografií, aby ste mali čo najlepšie podmienky pre výber diskov.

Či sa jedná o mestské auto, športový sedan alebo impozantnú 4x4, určite nájdete disky za výhodnú cenu, ktoré Vášmu vozidlu pridajú na hodnote. Ušetrite čas a objednajte naraz disky aj pneumatiky za nízku cenu na PneuLeader. Dodajte Vášmu autu jedinečný vzhľad.

Rozhodli ste sa zmeniť vzhľad vášho vozidla, vaše disky sú poškodené alebo opotrebované, je čas nájsť si nové disky. Dáme vám niekoľko rád ohľadom týkajúcich sa výberu diskov.

Výber priemeru

čím je priemer diskov väčší, tým je vzhľad vozidla lepší. Zväčšenie priemeru disku ný za následok zmenšenie výšky bočnice pneumatiky. Výška bočnice pneumatiky zohráva dôležitú úlohu pri tlmení. Ak priemer disku zväčšíte príliš, je možné, že stratíte na pohodlí. Zmenšenie výšky bočnice umožňuje zmenšenie kolísania vozidla. Zvoliť treba preto správny kompromis.

Výber šírky

Šírka disku je schopná poňať viacero šírok pneumatík. Tieto údaje môžete nájsť v našej tabuľke zhôd. Pozor, pri zmene šírky a priemeru dbajte, prosím, na to, aby sa zachovala rozmerová ekvivalentnosť pôvodného montážneho rozmeru.

Typ lúča

Často na to nemyslíme, ale výber lúča obvodu disku má svoju dôležitosť. Menšie lúče umožňujú lepšie chladenie bŕzd. Disk s jednoduchým dizajnom a priestorom medzi lúčmi umožňuje lepšie čistenie bŕzd od prachu pri umývaní vozidla.

LiveChat
Whatsapp Messenger