Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Horizon automobil

Pneumatika Horizon

Spoločnosť Horizon Tire predáva svoje pneumatiky po celých Spojených štátoch už viac ako 10 rokov.

Najväčší OEM (výrobcovia originálneho vybavenia), distribútori a maloobchodníci považujú Horizon za dodávateľa, ktorý si vyberá, pokiaľ ide o služby, spoľahlivosť a kvalitu produktu.

Spoločnosť Horizon zakúpila pre všetky produkty ponúkané na predaj poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú výrobkom od poisťovacej spoločnosti so sídlom v USA.

Primárnym operačným modelom je „priama preprava kontajnerov“ do ľubovoľného miesta určenia v USA.

Distribučné centrá so sídlom v USA (v južnej Kalifornii, Texase, New Jersey a Gruzínsku) majú viac ako 4 hektáre zásob, a to buď na okamžité vyzdvihnutie tovaru, alebo na doručenie kontajnerov tam, kde to kupujúci chcú.

Spoločnosť Horizon má pobočky v Číne, Pekingu a Qingdao, aby uľahčila výrobu a mohla získavať zdroje od mnohých výrobcov pneumatík umiestnených na „tichomorskom páse“.

Horizon uvádza na trh výrobky vyrobené v továrňach, ktoré prechádzajú veľmi prísnymi kontrolami kvality odporúčanými nasledujúcimi normami: ISO/TS 16949 (manažérstvo kvality), ISO 9001 (manažérstvo kvality), ISO 14001 (manažérstvo životného prostredia), ISO 10012 (manažment merania), DOT , E-Mark, CCC, E-Sound, INMETRO, GCC, ECE-SW a predtým RAH.

Osobné

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger