Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Continental automobil

Pneumatika Continental

Continental jenajväčší výrobca pneumatík v Nemecku pre kompaktné vozidlá, vozidlá strednej triedy a luxusnej triedy. Patrí mu štvrté miesto na svete. Pre Continental je vecou cti vyvíjať pneumatiky, v ktorých sa kombinuje bezpečnosť, inovácia a životnosť.

V súčasnosti má viac ako tretina automobilov pneumatiky Continental. So svojimi viac ako 140 ročnými skúsenosťami a znalosťami si Continental vybudoval solídnu povesť na celom svete.

Výrobca je pôvodcom mnohých inovácií, ktoré výrazne ovplyvnili sektor pneumatík. Aby si udržal pozíciu lídra na trhu, Continental masívne investuje do výskumu a vývoja špičkových produktov.

Najpredávanejšie profily

Osobné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Technológie značky Continental

ContiSupportRing (CSR)

ContiSupportRing (CSR)
Vďaka CSR alebo ContiSupportRing, môže vozidlo teraz pokračovať v jazde aj v prípade defektu.
Princíp je jednoduchý: klasická pneumatika a disk majú na flexibilnom nosiči ľahký nerezový oceľový krúžok.
ContiSupportRing je úplne navrhnutý pre klasické disky a pneumatiky s širokými bokmi a profilmi.

Force Vectoring

Force Vectoring
Nová pneumatika Sport Contact 6 obsahuje technológiu Force Vectoring definovanú novým dizajnom behúňa, ktorý značne zlepšuje stabilitu pneumatiky, ako aj zvýšený odtok prebytočnej vody rozšírením drážok a žliabok, čo výrazne znižuje riziko aquaplaningu.

ContiSeal

ContiSeal
Continental vyvinul technológiu ContiSeal™, ktorá dočasne upcháva otvor, ak sa behúň pneumatiky prebodne. Akékoľvek prepichnutie spôsobené vonkajším telesom, ako je napríklad klinec, už nevyžaduje zastavenie vozidla alebo okamžitú výmenu pneumatiky. Majte na pamäti, že upchávanie je stále efektívne, aj keď sa cudzie telo vyhodí.
Ako to funguje? Pneumatika s technológiou ContiSeal™ má behúň potiahnutý lepiacou látkou s hustou a lepkavou textúrou, ktorá je účinná na 80 % prepichnutí. Kompatibilné s akýmkoľvek ráfikom, pneumatika s touto inovatívnou technológiou je označená na boku symbolom ContiSeal™.

ContiSilent ™

ContiSilent ™
Continental vyvinul technológiu ContiSilent™ na zníženie hlukových emisií pneumatík. Vnútorné hluky sú silne zmiernené bez ohľadu na povrch cesty, vďaka pôsobeniu polyuretánovej peny, ktorá pôsobí ako absorbér, umiestnenej vo vnútri behúňa prostredníctvom lepidla. Upozorňujeme, že teploty nemajú vplyv na štruktúru tejto peny.

MileagePlus

MileagePlus
Technológia MileagePlus zahŕňa zložku, ktorá výrazne zvyšuje kilometrovanie a zároveň zachováva mimoriadnu ovládateľnosť.

TractionSkin

TractionSkin
Inovatívny povrch pneumatiky TractionSkin sa vyznačuje dezénom, ktorého mikrohrubosť zdokonaľuje priľnavosť na cestu. Zabehávanie je takmer zrušené vďaka pôsobeniu inovatívneho povlaku formy, ktorý eliminuje potrebu použitia odliatkových prostriedkov.

RainGrip

RainGrip
Zmes Wet Grip obsahuje ešte viac kremičitanu na dosiahnutie maximálnej priľnavosti na mokrom povrchu a tiež na zvýšenie prejdených kilometrov.

EasyHandling

EasyHandling
Technológia EasyHandling zachováva skvelú ovládateľnosť pneumatiky, aj keď motorka absorbuje veľmi vysoké gyroskopické sily, ako napríklad pri prudkých zákrutách. Vo všetkých situáciách, presnosť riadenia a pocit z cesty sú skutočne maximalizované.

Multigrip

Multigrip
MultiGrip ponúka pneumatike postupný grip s unikátnou zmesou, ktorá sa vytvára počas výrobného procesu kontrolovaným varením pneumatiky.

Ručne vyrobené v Nemecku

Ručne vyrobené v Nemecku
Väčšina našich radiálnych pneumatík sa narodila v Korbachu na brehu jazera Eder v Nemecku, a to už od nepamäti, a je výsledkom vášnivej práce odborníkov s mnohostrannými schopnosťami. Nezabudnite na to!

ZeroDegree

ZeroDegree
Perfektná stabilita pri vysokých rýchlostiach je zabezpečená oceľovým pásom s nulovým stupňom.

GripLimitFeedback

GripLimitFeedback
Komunikácia medzi jazdcom a pneumatikou je ešte zvýšená vďaka inovatívnej technológii GripLimitFeedback, ktorá umožňuje skoršiu spätnú väzbu v situácii maximálneho náklonu, aby zaručila lepšie úrovne kontroly a bezpečnosti.

Inteligentné senzory pneumatík od Continental

Inteligentné senzory pneumatík od Continental
Senzory pneumatík Continental sú srdcom dvoch digitálnych systémov dohľadu nad pneumatikami od Continental, ContiPressureCheck™ a ContiConnect™. Inteligentné senzory neustále merajú teplotu a tlak vzduchu vo vnútri pneumatiky a poskytujú údaje, ktoré môžu byť zobrazené na vašej prístrojovej doske, či už vo vnútri kabíny vodiča alebo na webovom portáli umožňujúcom sledovať celú flotilu. Pneumatiky Conti CrossTrac sú vynikajúcej kvality. Vaša spoločnosť má k dispozícii kompletné riešenie, pretože sa dokonale prispôsobujú digitálnym systémom dohľadu nad pneumatikami od Continental.
LiveChat
Whatsapp Messenger