Vyhľadávať podľa rozmeru
Motocyklové pneumatiky Mefo-Sport

Motocyklová pneumatika Mefo-Sport

Motokros jazdil od 13 rokov a o rok neskôr sa zúčastnil svojich prvých pretekov. Dnes sa súťaží zúčastňuje len zriedka, svoju športovú vášeň si však udržal: Joachim Liebl, zástupca riaditeľa spoločnosti MEFO Sport GmbH.

Preto MEFO Sport presne vie, že sú to práve detaily, ktoré robia rozdiel v porovnaní s konkurenciou. Spoločnosť MEFO Sport je múdra.

MEFO Sport vždy rozpoznáva individuálne potreby a želania svojich zákazníkov a robí všetko pre ich splnenie. To je to, čo poháňa MEFO Sport!

Zákazníci každý deň privádzajú spoločnosť MEFO Sport ku jej koreňom, ktorou je vášeň pre motocykle. A to je veľmi príjemný pocit.

Pretože v tomto športe je dôležitá dobrá rada, spoločnosť MEFO Sport nemá pre koncových používateľov kamennú predajňu. Spoločnosť MEFO Sport je presvedčená, že súčasná sieť predajcov je nevyhnutnosťou pre súkromných zákazníkov, ako aj pre výrobcov a veľkoobchodníkov.

Spoločnosť MEFO Sport má so svojimi dodávateľmi tiež jednu spoločnú vec: zaručiť najvyššie možné štandardy kvality svojich výrobkov. A pretože MEFO Sport a jeho výrobcovia sa v priebehu rokov neustále zdokonaľujú, stála táto snaha pri vzniku partnerstiev založených na kontinuite a dôvere. MEFO Sport si vybudovalo dlhodobé obchodné vzťahy so spoločnosťami ako Kenda, Heidenau, Shinko, Acerbis alebo dokonca No Toil. Do „rodiny tvorcov“ sa pridali aj nováčikovia, vrátane Ariete, Dirtboy a Mechanix.

Spoločnosť MEFO Sport využíva svoje dlhoročné technické know-how i odborné znalosti dovozcu a veľkoobchodníka, aby svojim zákazníkom zaručila najlepšiu hodnotu za peniaze. Spoločnosť MEFO Sport uplatňuje tento princíp na každý zo svojich segmentov.

Spoločnosť MEFO Sport pracuje ruka v ruke so svojimi zákazníkmi a výrobcami. Najlepším príkladom tejto spolupráce je produkt „Mefo Off Road Mousse“, ktorý spoločnosť Mefo Offroad vyvinula a vyrobila tak, aby vyhovovala konkrétnym potrebám zákazníkov. Spoločnosti Mefo Offroad a MEFO Sport GmbH úzko spolupracujú na optimálnej podpore svetového predaja.

Iba tak môže MEFO Sport vyniknúť od konkurencie, a to podľa hesla: „Vždy šliapnite do pedálov, pretože keď brzdíte, strácate“.

Najpredávanejšie profily

Enduro

Cross / Trial

LiveChat
Whatsapp Messenger