Vyhľadávať podľa rozmeru
Motocyklové pneumatiky Anlas

Motocyklová pneumatika Anlas

História

Turecká spoločnosť ANLAS, ktorá bola založená v roku 1960, začala investovať do miestnej výroby pneumatík v roku 1970. Výroba sa oficiálne spustila v roku 1976.

Ľudské zdroje

ANLAS prijíma kvalifikované technické a výrobné tímy. Skúsenosti nadobudnuté dlhoročnou prácou v priemysle výroby pneumatík umožňujú poskytnúť školenie v oblasti gumy a pneumatík všetkým zamestnancom spoločnosti. Štyridsať rokov existencie umožňuje podnikovej kultúre posilniť tímy.

So svojimi špecializovanými predajnými tímami prítomnými na všetkých trhoch vytvára ANLAS spojenie s predajcami a zákazníkmi priamo v teréne. Predajcovia sú schopní v reálnom čase poskytnúť spätnú väzbu o kvalite a výkonnosti ponúkaných produktov.

S veľkým počtom predajcov v Turecku a so 60 % podielom na trhu spoločnosť ANLAS už mnoho rokov pracuje na budúcnosti spoločnosti.

Výroba

Kancelárie ANLAS sa nachádzajú v priemyselnom meste Düzsce, na polceste medzi Istanbulom a Ankarou, na križovatke transeurópskej diaľnice a štátnej cesty.

Spoločnosť sa rozprestiera na celkovej ploche 100 000 metrov štvorcových rovnej pôdy, ktorá je k dispozícii v prípade ďalšieho rozšírenia. Súčasná továreň a jej vedľajšie budovy zaberajú uzavretú a zakrytú plochu 13 000 metrov štvorcových.

V továrni sa nachádzajú aj laboratóriá na chemické a fyzikálne skúšky materiálov a zmesí, ako aj testovacie centrum, v ktorom sa pneumatiky testujú počas vývojových fáz a overuje sa tam kvalita hotových výrobkov.

Najpredávanejšie profily

Cestné / Športové

Skúter

Enduro

Trail

Cross / Trial

LiveChat
Whatsapp Messenger