Aby ste mohli hodnotiť tento produkt, musíte najprv uskutočniť objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na stránke podliehajú kontrolnému postupu. Názory sú zoradené iba chronologicky.
Veľmi dobrá skúsenosť
Ešte nebol testovaný na snehu a nie je dosť používaný
Perfektné na novom nainštalovanom snehu
Veľmi dobrá kvalita produktu. Presne zodpovedá danému popisu.
Dobré pneumatiky
Všetko je skvelé
Ahoj! Ešte nie je možné dať úplné hodnotenie pneumatík, pretože sa prešlo len 1000 km. Montáž pneumatík na disky bola veľmi náročná, takmer sa nám nepodarilo dať pneumatiky na disky!!! Zrejme boli pneumatiky uložené príliš dlho nad sebou, čo ich sploštilo!