Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Kapsen automobil

Pneumatika Kapsen

Shandong Huasheng Rubber Co. je spoločnosť vyrábajúca pneumatiky. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a zaberá plochu 55 hektárov v meste Guangrao, neďaleko mesta Dongying v provincii Šan-tung, a zameriava sa na výrobu kvalitných a ekologicky zodpovedných pneumatík pre osobné a nákladné vozidlá s využitím zariadení z Japonska, Nemecka, Ameriky a Talianska. Vďaka veľkej kapacite výskumu a vývoja, pokrokovému vybaveniu a pokrokovým globálnym technológiám sa TBR a PCR vyvážajú do Európy, Ameriky, na Stredný východ, do Afriky a Oceánie.

Od svojho založenia a v súlade so „záväzkom vyrábať kvalitné pneumatiky“, ako aj posilnením kontroly kvality a implementáciou svojej stratégie dynamizácie vytvorením renomovanej značky, sa spoločnosť Shandong Huasheng Rubber Co stala veľkým moderným podnikom zaoberajúci sa výrobou a predajom pneumatík pre nákladné a osobné automobily.

Produkcia TBR úspešne prešla kvalifikáciou ISO 9001 a certifikátmi GCC (Gulf), SONCAP (Nigéria), DOT (USA), ECE (Európa), INMETRO (Brazília). Továreň venovaná PCR sa rozprestiera na ploche 40 hektárov. Vďaka pokročilej technológii a tímu zahraničného inžinierstva je možné vyrábať radiálne oceľové plášte nákladných automobilov, pneumatiky osobných automobilov a ľahké nákladné pneumatiky v akejkoľvek veľkosti. Ročná výrobná kapacita je 3 500 000 jednotiek TBR a 15 000 000 jednotiek PCR vo viac ako 100 veľkostí a modelov.

Najpredávanejšie profily

Osobné

Celoročné
LiveChat
Whatsapp Messenger