Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Compasal automobil

Pneumatika Compasal

Spoločnosť Qingdao Compasal Tire Co spoliehajúca sa na výrobcu pneumatík Haohua so sídlom v Weifang v Shandongu, je so 100 % exkluzivitou zodpovedná za vývoj a predaj pneumatík značky COMPASAL na celom svete. Špecializuje sa hlavne na dizajn a dodávku všetkých druhov radiálnych pneumatík, či už pre osobné automobily, pre SUV, pre ľahké alebo ťažké nákladné vozidlá, autobusy, autokary a iné.

Spoločnosť Compasal, ktorá sa teší veľkej obľube na miestnom aj medzinárodnom trhu, sa etablovala ako popredná čínska značka. Značka COMPASAL má široký sortiment pneumatík pre PCR, LTR, A/T, H/T, M/T, VAN a TBR. Všetky modely sú navrhnuté talentovaným tímom pre výskum a vývoj v súlade s najnovšími požiadavkami trhu.

Compasal spĺňa kvalitatívne štandardy schválené na celom svete, napríklad DOT, ECE, E-MARK, New label, SONCAP, GCC, INMETRO, CCC, Smartway, ISO9001, ISO/TS16949 atď. Všetky pneumatiky sú vyrobené s použitím prvotriedneho vybavenia a podľa prísneho systému riadenia kvality, aby bola zaistená najvyššia stabilita.

Najpredávanejšie profily

Osobné

Celoročné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger