Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Alliance automobil

Pneumatika Alliance

ATG K.K. je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve spoločnosti Yokohama Rubber Co. Ltd., Japonsko. Spoločnosť ATG K.K sídli v Japonsku a jej dcérske spoločnosti sa nachádzajú na strategicky dôležitých miestach po celom svete. ATG K.K a jej dcérske spoločnosti sa spoločne označujú ako Alliance Tire Group (ATG).

Spoločnosť ATG je jedným zo svetových lídrov v oblasti terénnych pneumatík. Vlastní tri svetoznáme značky: Alliance, Galaxy a Primex. Tieto značky sú dobre známe v segmente OHT (Off Highway Tire = terénne pneumatiky) v mnohých častiach sveta a postupne sa združovali pod hlavičkou ATG.

Sú známe svojou schopnosťou ponúkať zákazníkom pneumatiky určené na konkrétne použitie na trhu s náhradnými dielmi aj s originálnym vybavením. Od polí po bane, továrne a lesy ponúka ATG riešenie pre najrôznejšie potreby.

Spoločnosť ATG má zastúpenie vo viac ako 120 krajinách na 6 kontinentoch a v roku 2018 dosiahla celosvetový obrat viac ako 630 miliónov dolárov.

Spoločnosť ATG má 3 výrobné závody, jeden v izraelskej Hadere („ATI“) a dva v Indii („ATC“): jeden v Tirunelveli v štáte Tamil Nadu a druhý v Dahej v Gudžaráte. Tieto výrobky sa vyrábajú podľa prísnych štandardov kvality, ktoré sa vzťahujú na všetky výrobky ATG.

Spoločnosť ATG má špičkové výskumné a vývojové centrá v Izraeli, Severnej Amerike a Indii. Vďaka strategickému umiestneniu týchto centier je spoločnosť ATG schopná porozumieť potrebám poľnohospodárov, podnikateľov a ďalších používateľov produktov v každom regióne sveta, čo posilňuje jej cieľ poskytovať vždy riešenia šité na mieru prispôsobené každej konkrétnej potrebe. . To viedlo značky ATG k tomu, že sa stali obľúbencami výrobcov dielov po celom svete.

Osobné

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger