Maxxis M-6011 Classic ponúka vynikajúcu kontrolu a dobrú trakciu. Táto pneumatika bola navrhnutá pre klasické motocykle a cruisery. Vďaka posunutému stredovému rebru je kontrola výnimočná v daždi, či už na diaľnici alebo na klzkých povrchoch. Trakcia je pozoruhodná na suchom povrchu, odolnosť voči opotrebeniu je veľmi vysoká.
Aby ste mohli hodnotiť tento produkt, musíte najprv uskutočniť objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na stránke podliehajú kontrolnému postupu. Názory sú zoradené iba chronologicky.
Skvelá pneumatika za dobrú cenu.
Veľmi dobrý produkt, najmä z hľadiska pomeru kvality a ceny. Pneumaticileader je špičková spoločnosť, avšak kuriéri, ktorých využívajú (GLS), nechávajú veľa na želanie... dvojtýždňové meškanie oproti garantovanému dátumu doručenia!!!!
Doručenie bolo perfektné, v posledných rokoch som kúpil niekoľko pneumatík Maxxis M-6011 Classic a určite si opäť objednám u Reifenleaderu. Cena je tiež v poriadku.
Pneumatika je dobrá, najmä vzhľadom na cenu.
Veľmi dobrá pneumatika.
Všetko super ako vždy 👍
Som s tým veľmi spokojný. Pomer ceny a výkonu je veľmi dobrý. Bolo to rýchlo doručené.
Som veľmi spokojný. Už mám tretiu sadu. Pri veľkom počte kilometrov sa síce pomerne rýchlo zjazdia, ale pomer ceny a výkonu je výborný. Spokojný som aj v daždi. Samozrejme, bolo by skvelé, keby, podobne ako u drahých značkových výrobcov, existovala zmes tvrdej a mäkkej gumy. To by však určite prekročilo rozpočet ;-)
Veľmi dobrá kvalita a odolnosť pre klasické motocykle.
Na mojej Magne pneumatika veľmi dobre drží na suchej vozovke a ani na mokrej nie je problém. Jedinou nevýhodou je, že pri veľmi športovej jazde vydrží asi 3 800–5 000 km. Mám už desiatu pneumatiku.