Pirelli Scorpion Verde All Season je posledná terénna pneumatika výrobcu. Vhodná pre SUV. Je to pneumatika ohľaduplná k životnému prostrediu vďaka použitej špičkovej technológii počas výrobného procesu.
Výkon v každom ročnom období.
Zníženie vnútorného hluku.
Bezpečnosť na mokrých povrchoch.
Kliknite na riadok a filtrujte recenzie.
Aby ste mohli hodnotiť tento produkt, musíte najprv uskutočniť objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na stránke podliehajú kontrolnému postupu. Názory sú zoradené iba chronologicky.
Zatiaľ toho ešte nemôžem veľa povedať. O pár dní odchádzam na dovolenku, potom uvidíme.
Uspokojivé
Ako vždy bolo všetko perfektné: pneumatiky, cena, dodacia lehota – super.
Veľmi dobré pneumatiky, na mokrom povrchu sú trochu na hrane, ale inak ponúkajú veľmi dobrú priľnavosť na všetkých typoch ciest, vrátane poľných ciest.
Pre mňa je Pirelli Scorpion Verde M/S 275/45 R21 v tomto rozmere pneumatík najlepšou voľbou, a to počas zimného obdobia aj v prechodných sezónach. Auto skvele drží na ceste za sucha aj za mokra a pneumatiky sa opotrebúvajú pomaly. Pneumatiky vytvárajú veľmi málo hluku z odvaľovania a sú navyše úsporné v prevádzke. Skvelé pneumatiky!
Skvelý servis. V budúcnosti budeme všetky naše pneumatiky kupovať u vás. RAV4 a Land Rover. Veľmi pekne ďakujeme.
Zatiaľ som najazdil len pár kilometrov, ale prvý dojem je, že sú to výborné pneumatiky, málo hlučné a veľmi pohodlné. Ešte neboli vyskúšané na snehu.
Zatiaľ je všetko v poriadku.
Pneumatiky sa mi zatiaľ zdajú veľmi dobré… Nepodarilo sa mi najazdiť veľa kilometrov… Postupne uvidím, ako sa budú správať… Jedinú výhradu mám voči kuriérskej spoločnosti… Do budúcna buďte selektívnejší!
Pneumatiky vydržali 48 000 km; kúpil by som ich znova bez váhania.