
Vďaka technológii "nanodesign 4D" je Euroall Season AS210 značky Falken o 10% výkonnejší ako jeho predchodca (verzia AS200). Časopis AUTOBILD ALLRAD a odborný magazín "Gute Fart" odporúčajú túto pneumatiku pre jej kvality.
Mini drážka s premennou hĺbkou.
Zlepšený smerový výkon vďaka nepretržitej tuhosti profilu a stredovej medzistupe.
Optimalizovaná ovládateľnosť a brzdenie za akýchkoľvek poveternostných podmienok.
Zaručuje rovnomerné opotrebenie.
V-kanály navrhnuté spoločnosťou Kaizen.
Zlepšený tok vody vďaka väčšiemu objemu kanála.
Zaručuje lepší výkon na mokrej vozovke a ponúka väčšiu odolnosť voči aquaplaningu.
Multismerové lamely.
Umiestnenie lamel umožňuje optimálnu prispôsobivosť za akýchkoľvek poveternostných podmienok.
Optimálna trakcia na snehu aj na akomkoľvek povrchu.
Aby ste mohli hodnotiť tento produkt, musíte najprv uskutočniť objednávku. Informujeme vás, že názory zanechané na stránke podliehajú kontrolnému postupu. Názory sú zoradené iba chronologicky.
Dobré pneumatiky, tiché, dobré držanie na ceste, uvidíme časom, ako to bude s opotrebovaním.
Na vrchole.
Veľmi spokojný a tichý a úsporný!
veľmi dobré pneumatiky, verný značke, neskúšal som celoročné. Na suchu veľmi dobrá priľnavosť a aj na daždi, vzhľadom na to, že veľa jazdím v horách a mám veľmi športový štýl jazdy, bohužiaľ som ich nemohol vyskúšať na snehu. Odporúčam tieto pneumatiky a kúpim ďalší pár na zadnú nápravu.
Odkedy som vyskúšal túto značku, som s ňou spokojný.
dobrý pomer ceny a kvality, dobré pneumatiky..
Skvelý pomer ceny a kvality, odporúčam
Cena výkon Top
TOP
Veľmi dobrý pneumatika Vynikajúca odvodnenie vody. Veľmi dobrý záber za všetkých poveternostných podmienok. Jediný problém je, že pneumatika je trochu hlučná kvôli svojej V-štruktúre, ale nemali by sme zanedbávať jej bezpečnosť len kvôli hluku. Takže ju odporúčam!