Vyhľadávať podľa rozmeru
Motocyklové pneumatiky Shinko

Motocyklová pneumatika Shinko

Spoločnosť Shinko Group, založená v roku 1946 v japonskom meste Osaka, začínala ako výrobca bicyklových pneumatík a duší. Dnes je skupina prosperujúcim výrobcom gumových výrobkov.

V roku 1998 Shinko Group získala technológiu a formy na výrobu motocyklových pneumatík od spoločnosti Yokohama Rubber Co. a začala vyrábať tieto výrobky pod značkou Shinko Tire. S výrobou so sídlom v Južnej Kórei a dizajnom pochádzajúcim z Japonska sa spoločnosti podarilo harmonicky spojiť japonský dizajn a technické princípy s juhokórejskými štandardmi výroby a kontroly kvality. Dnes spoločnosť Shinko Tire vyrába mesačne približne 200 000 pneumatík pre motocykle.

V Spojených štátoch dováža pneumatiky Shinko spoločnosť Western Power Sports, Inc. (WPS) so sídlom v Boise, hlavnom meste štátu Idaho. Spoločnosť má silnú pozíciu na trhu s motorizovanými športami a má sklady v Boise (Idaho), Fresno (Kalifornia), Ashley (Indiana), Elizabethtown (Pensylvánia), Midlothian (Texas) a Memphise (Tennessee). Spoločnosť Shinko Tyres USA v spolupráci s WPS s hrdosťou predstavuje svoje pneumatiky Cruiser, Scooter, Off road a Dual Sport, ktoré sú súčasťou športovej rady Shinko.

Nepretržité testy uskutočňované v Spojených štátoch a vývoj oddelenia výskumu a vývoja továrne na pneumatiky Shinko Tire umožňujú vyrábať sľubné pneumatiky schopné vyhovieť potrebám dnešných jazdcov. Spoločnosti Shinko Tire a WPS majú jediný cieľ: splniť všetky vaše očakávania.

Najpredávanejšie profily

Cestné / Športové

Skúter

Športové / Pretekárske

Letné

Custom

LiveChat
Whatsapp Messenger