Vyhľadávať podľa rozmeru
Motocyklové pneumatiky Cheng Shin

Motocyklová pneumatika Cheng Shin

Má vaše vozidlo kolesá? V takom prípade má pre vás Cheng Shin vhodnú pneumatiku! Taiwanská spoločnosť založená v roku 1967 kedysi vyrábala iba pneumatiky pre bicykle. Dnes je deviatym najväčším výrobcom pneumatík na svete. Cheng Shin Rubber (ktorá v niektorých oblastiach funguje ako Tyres Maxxis alebo CST) distribuuje pneumatiky v takmer 170 krajinách a bola certifikovaná pre všetky hlavné medzinárodné bezpečnostné a výrobné normy. S operačnými strediskami vo viac ako tucte krajín sú kvalitné pneumatiky Cheng Shin na dosah ruky.

Každá z lokalít Cheng Shin podlieha rovnakým zásadám dizajnu, inovácie a integrity. Spoločnosť je priemyselným meradlom vo výrobných prevádzkach a využíva najpokročilejšie metódy na výrobu dobre skonštruovaných pneumatík, ktoré vám prinesú dlhodobý výkon. Pneumatiky Cheng Shin používajú špeciálne pripravené zmesi a dezény, ktoré poskytujú vynikajúcu priľnavosť bez ohľadu na terén a podmienky. Na rozdiel od pneumatík, ktoré ponúkajú iba klasickú úroveň výkonu a krátku životnosť, svoju ďalšiu sadu pneumatík Cheng Shin si budete môcť vychutnať sezónu po sezóne. Ako OEM (výrobca originálneho vybavenia) motocyklových pneumatík pre priemyselné giganty ako Honda, Kawasaki, Yamaha a Suzuki, Cheng Shin vyžíva dôveru najuznávanejších svetových výrobcov motocyklov. S týmto vedomím preto môžete bez obáv vyraziť na cestu.

Spoločnosť Cheng Shin za posledných 15 rokov exponenciálne rástla, keď verejnosť objavila jej vynikajúce výrobky. Spoločnosť pokračuje v otváraní nových výrobných závodov a vývoji nových technológií pre pneumatiky.

Najpredávanejšie profily

Cestné / Športové

Letné

Skúter

Enduro

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger