Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Windforce automobil

Pneumatika Windforce

Spoločnosť Windforce sídli v krásnom pobrežnom meste Quigdao. Spoločnosť Windforce sa dobre rozbehla a rýchlo rástla. Tržby spoločnosti Windforce od roku 2013 ustavične rástli, po prvýkrát prekročili hranicu 100 miliónov USD v roku 2016. Spoločnosť Windforce ponúka celý rad pneumatík: PCR, UHP, SUV, H/T, A/T, M/T, úžitkové, A/S, zimné alebo TBR. Vďaka profesionálnemu predajnému tímu prítomnému u rôznych predajcov sú pneumatiky Windforce teraz k dispozícii vo veľkom množstve renomovaných servisných predajní a tuningových dielní vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

V rámci neustáleho hľadania stále optimálnejšej kvality Windforce neustále investuje do výskumu a vývoja s cieľom vyvinúť nový rad produktov. Poslaním spoločnosti Windforce je tiež poskytovať kvalitné pneumatiky a služby a lepšie reagovať na meniace sa požiadavky trhu.

Čas nám umožnil ešte viac vylepšiť a rozvinúť naše aktivity. Pneumatiky Windforce sú po vašom boku, aby vám pomohli pohnúť sa vpred a vytvoriť lepšiu budúcnosť.

Najpredávanejšie profily

Osobné

Celoročné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Letné
LiveChat
Whatsapp Messenger