Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Superia automobil

Pneumatika Superia

Uvidíte rozdiel a užite si príjemnú jazdu s vysoko kvalitnými pneumatikami Superia. Moderné a najmodernejšie pneumatiky, navrhnuté európskymi a ázijskými inžiniermi, vám zaručia optimálne výsledky z hľadiska bezpečnosti, pohodlia a celkového výkonu. Pneumatiky spĺňajú medzinárodné štandardy kvality a výkonu a sú certifikované podľa medzinárodných predpisov. Vďaka rozsiahlym programom výskumu a vývoja sú pneumatiky Superia schopné splniť všetky súčasné ambície vodičov a vozidiel na medzinárodnom trhu s pneumatikami.

Pneumatiky Superia sú navrhnuté a vyrobené v súlade s európskymi a medzinárodnými predpismi: E-mark, S-mark, zhoda s REACH, M + S, 3PMSF (symbol snehovej vločky).

Certifikácia E-mark zaručuje zhodu s minimálnymi normami EÚ alebo medzinárodnými normami (EHK OSN - Európska hospodárska komisia OSN), pokiaľ ide o rozmery, zaťaženie a rýchlosť. Certifikácia S-značkou (zvukové označenie) znamená, že hladina hluku v pneumatikách zodpovedá európskym alebo medzinárodným normám (EHK OSN).

Nariadenie REACH (nariadenie Európskeho parlamentu o registrácii, hodnotení, autorizácii a obmedzovaní chemikálií), vyhlásené v roku 2007, obmedzuje použitie chemikálií, ktoré majú negatívny vplyv na ľudské zdravie a životné prostredie. Označenie M + S („blato a sneh“) je vyhlásením výrobcu, že dezén a použitý materiál poskytujú lepší výkon za podmienok blata a snehu ako bežné štandardné pneumatiky. Regulácia 3PMSF (symbol snehovej vločky vo vrchole s tromi vrcholmi) vyžaduje, aby snehové pneumatiky mali minimálny brzdný účinok a priľnavosť na snehu.

Najpredávanejšie profily

Osobné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Celoročné
LiveChat
Whatsapp Messenger