Pre vyhľadávanie kliknite sem
Pneumatiky Speedways automobil

Pneumatika Speedways

Speedways Tyres je súčasťou skupiny indických spoločností známych ako „Speedways Group“. Popredný výrobca radiálnych, poľnohospodárskych, priemyselných a OTR pneumatík, duší a bočných stien, ako aj predvarenej a konvenčnej gumy na behúň z Indie - už 40 rokov sídli v priemyselnom meste Jalandhar v Indii.

Spoločnosť Speedways, ktorá je stále dcérskou spoločnosťou skupiny Speedways Group v Indii, prešla dlhú cestu a etablovala sa ako líder na trhu s pneumatikami pre poľnohospodárske a priemyselné stroje s produkciou okolo 300 000 kusov ročne. Výroba zahŕňa radiálne pneumatiky pre poľnohospodárske stroje a pneumatiky a duše pre ľahké úžitkové vozidlá. Pneumatiky sa používajú v Indii a dodávajú sa tiež hlavným výrobcom originálnych zariadení v Indii a Európe. Spoločnosť je dnes zastúpená vo viac ako 75 krajinách sveta a za posledných osem rokov za svoje vynikajúce exportné výkony tiež postupne získala ocenenie „CAPEXIL EXPORT AWARD“.

Spoločnosť si v priebehu času vytvorila v rámci skupiny osobitnú firemnú kultúru, ktorá sa zasadzuje za rôzne princípy a systémy v oblasti riadenia ľudských zdrojov a s pracovnou silou približne 250 zamestnancov. Speedways vždy trvá na myšlienke „spoločný prospech nadovšetko“ a za svoj cieľ považuje „poskytnúť zákazníkom produkty s vyššou hodnotou a služby z celého srdca“. Spoločnosť chce zákazníkov viesť čestne a lojálne, aby si zaslúžila ich dôveru. V kombinácii s vedecky vedeným vývojom pomôže toto pravidlo využívať výhody spoločného prínosu pre všetkých - od profesionálov po používateľov.

4x4 / SUV

Letné