Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Saferich automobil

Pneumatika Saferich

Shandong Fengyuan Tire Manufacturing Co, Ltd má sídlo v zóne ekonomického rozvoja v Yicheng, Zaozhuang, Shandong. Spoločnosť je kontrolovaná skupinou štátnych podnikov Shandong Energy/Mining Group 81 a zhotovuje polooceľové radiálne pneumatiky od spoločnosti Research & Development až po výrobu a predaj v rámci modernizácie veľkých spoločností.

Spoločnosť navrhla a naplánovala ročnú výrobu 20 000 000 polooceľových radiálnych pneumatík v roku 2014, čím zdvojnásobila svoju ročnú produkciu týchto výrobkov. Za dva alebo tri roky bude spoločnosť schopná vyrobiť 5 000 000 pneumatík z pevnej oceľovej konštrukcie/rok a 20 000 000 poloocelí v kompletnom sortimente výrobkov. Jej riadiaci pracovníci a zamestnanci môžu využívať rôzne ďalšie výhody a zdroje, vďaka ktorým je ich spoločnosť na čele národnej výroby pneumatík.

Zameriavajú sa na špičkové výrobky, použitie holandského formovacieho stroja VMI, talianskej drôtenej klietky, nemeckej výrobnej linky TROESTER, juhokórejského vulkanizačného stroja Donghe, a na popredné priečky v odbore pozdvihujú špičkovú výrobnú linku na výrobu oceľových pneumatík ako aj kvalitu života svojich zamestnancov. Využitie prvej aplikácie na svete s nanomateriálom, nízkou teplotou pneumatiky, vulkanizáciou dusíka pri vysokej teplote a ďalšími pokrokovými technológiami, môže zlepšiť pevnosť, pružnosť, tepelnú vodivosť, antistatické vlastnosti a životnosť pneumatiky. Výkon produktu spoločnosti umožnil dosiahnuť druhú fázu európskych kvalifikácií pre prémiovú pneumatiku.

Spoločnosť tak mohla do svojho dizajnu/výroby zaviesť špičkovú medzinárodnú technológiu s výskumným a vývojovým centrom prevádzkovaným technicky vyspelým profesionálnym tímom a 3 000-metrovým laboratóriom vybaveným nemeckým laserovým interferometrom SDS, vďaka nemeckým a americkým testovacím strojom (Aerfamenni), ktoré uplatňujú princípy reológie, ako aj vďaka ďalším medzinárodným pokročilé výskumným metódam s é ďalším experimentálnym vybavením, ktoré umožňujú výskum a inovatívny vývoj špičkových ekologicky kompatibilných, bezpečných, odolných a protišmykových pneumatík ponúkajúcich veľkú odolnosť, nízky hluk valenia a protišmykovosť v rade 6 HP a UHP, SUV pneumatík a pneumatík pre jazdu na snehu pre 400 rôznych špecifikácií.

4x4 / SUV

LiveChat
Whatsapp Messenger