Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Michelin automobil

Pneumatika Michelin

Michelin je jedným z hlavných hráčov na medzinárodnom trhu s pneumatikami. Vychýrený v celom svete pre kvalitu a výnimočné výkony svojich produktov, Michelin zažiaril pri mnohých príležitostiach vo Formula 1, alebo iných automobilových šampionátoch vysokej úrovne. Michelin je tiež výrobcom s najväčším počtom ocenení po celom svete Veľmi dôležitá je aj finančná sila, vlastnosť, ktorá mu umožňuje vyvíjať pneumatiky s inovatívnymi vlastnosťami a technológiami.
Výrobca, ktorý začal svoju činnosť v meste Clermont-Ferrand vyrobil viac ako 3500 modelov pneumatík určených pre prestížne automobily. Michelin tiež od výroby vybavuje vozidlá mnohých výrobcov ako je Audi, Bmw, Mercedes, Ferrari, Lamborghini...V súčasnosti výrobca zamestnáva viac ako 112 000 ľudí a má 69 výrobných závodov v 18 krajinách.

Najpredávanejšie profily

Osobné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Technológie značky Michelin

ZP Pneumatiky

ZP Pneumatiky
Pneumatiky ZP sú navrhnuté pre vozidlá značiek BMW, Mercedes, Cadillac a Dodge a umožňujú pokračovať v jazde pokojne v prípade defektu, až do 80 km, ak rýchlosť je udržiavaná maximálne na 80 km/h. Prepichnutý pneumatik ZP je možné opraviť iba raz a výhradne odborníkom.

Pôvodná montáž

Pôvodná montáž
Pneumatiky Michelin sú pôvodne montované na vozidlách najväčších automobilových značiek, symbol hodnoty, dôveryhodnosti a zásluh.

Acorus

Acorus
Michelin Acorus je technologická inovácia navrhnutá na optimalizáciu absorpcie silných nárazov bez poškodenia automobilu, diskov alebo pneumatík.

Selfseal

Selfseal
Technológia Michelin Selfseal dodáva pneumatike schopnosť samo-utesnenia, okamžitého zatvorenia dierky vytvorenej stretom s ostrým predmetom.

Akustický

Akustický
Michelin Acoustic výrazne znižuje hlukové emisie, čím výrazne zlepšuje pohodlie jazdy v interiéri.

Track Connect

Track Connect
Technológia Michelin Track Connect posiela na váš smartphone stav pneumatík vozidla pre pravidelnejšie sledovanie.

Premium Touch dokončenie

Premium Touch dokončenie
Sametový dojem na viditeľnej strane pneumatiky ozdobí váš vozidlo.
LiveChat
Whatsapp Messenger