Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Goodyear automobil

Pneumatika Goodyear

Goodyear je výrobca s viac ako storočnými skúsenosťami, ktorý dokonale ovláda pokročilé technológie vo výrobe pneumatík. Je autorom mnohých významných inovácií v tomto sektore. Príkladom je pneumatika OptiGrip, ktorá znižuje brzdnú dráhu o 20%, EfficientGrip, ktorá znižuje trecie sily o 13% a pneumatika na sneh UltraGrip Performance 2, ktorá znižuje brzdnú dráhu na ľade o 13%. Inovácia je jadrom ambícií Goodyear. Vďaka tímu motivovaných a kompetentných inžinierov je výskumno-vývojové oddelenie tejto značky zvlášť efektívne a disponuje značnými prostriedkami. Všetky pneumatiky vychádzajúce z Goodyear sú ovocím dlhého technologického a vedeckého výskumu navrhnuté tak, aby vám zabezpečili najvyššiu kvalitu.

Najpredávanejšie profily

Osobné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Technológie značky Goodyear

SealTech

SealTech
Technológia SealTech umožňuje zaplombovať defekty až do priemeru 5 mm na behúňovej ploche. Už teda nie je potrebné náhle meniť pneumatiku, pretože je možné pokračovať v jazde vďaka tomuto zariadeniu.

Zložka na kontrolu impulzov

Zložka na kontrolu impulzov
Do zmesi gumených zmesí bola pridaná vyššia množstvo kremičitanu.
Brzdová dráha skrátená na suchom aj mokrom povrchu.

Power Cushion

Power Cushion
Karkasa a dezén sú stabilne spojené.
Mimoriadne presné riadenie na suchom povrchu cesty.

ÚsporaPaliva

ÚsporaPaliva
EfficientGrip predstavuje inovatívnu zmes gumených zmesí a ľahkú výrobu, vďaka čomu potrebuje menej energie. Spolu s technológiou FuelSaving pomáha šetriť palivo a znižovať spotrebu a emisie CO2.

Optimálny Výkon Dezénu

Optimálny Výkon Dezénu
Technológia Tread Optimal Performance umožňuje sledovať opotrebenie pneumatiky a lepšie ho ovládať.

3D BIS Technológia®

3D BIS Technológia®
S technológiou Goodyear 3D BIS Technology® sú brzdné dráhy skrátené a výkony v zime vynikajúce.

Active CornerGrip

Active CornerGrip
Spárované s technológiou Active CornerGrip, táto zmes gumených zložiek pochádzajúca zo sveta pretekov prináša vynikajúcu priľnavosť a trakciu. Vďaka pneumatike špeciálne prispôsobenej hmotnosti SUV je synonymom dynamického riadenia.

SilentArmor

SilentArmor
Technológia Goodyear SilentArmor zabezpečuje bezpečnú jazdu na náročnom teréne vďaka svojim vystuženým bokom, ktoré zlepšujú odolnosť voči porezom a prepichom.

Aktívne Brzdenie

Aktívne Brzdenie
S technológiou ActiveBraking sa zvyšuje kontaktná plocha s povrchom a zlepšuje sa brzdenie. Vďaka tomuto procesu pneumatika Eagle F1 Asymmetric 2 dosahuje oveľa lepšie výsledky ako jej konkurencia, ktorá je lídrom na trhu, s brzdnou dráhou kratšou o tri metre na mokrom povrchu a o dva metre na suchom povrchu.

Adaptive SipeGrip

Adaptive SipeGrip
Technológia UltraGrip Performance 2 umožňuje vynikajúce výkony, najmä v zime. Predstavuje zmes gumených zložiek, ktorá dokáže udržať dobrú priľnavosť pri veľmi nízkych teplotách. Jej zúbkované drážky zaručujú trakciu pri stúpaní a kvalitné zrýchlenie. V spojení s technológiou Adaptive SipeGrip toto zariadenie zvyšuje priľnavosť a zlepšuje brzdenie na upchatom snehu a na ľade.

SmartWear

SmartWear
Vďaka novým zmesiam gumy a drážkam, ktoré sa postupne odhaľujú pri opotrebení, technológia SmartWear poskytuje pneumatike lepšiu odolnosť a dlhšiu životnosť.

MultiControl Ice

MultiControl Ice
Väčšia priľnavosť a lepšia jazdná stabilita na ľade sú zabezpečené vďaka technológii MultiControl Ice, ktorá ponúka optimalizovaný kontakt dezénu s povrchom.

Technológia SoundComfort

Technológia SoundComfort
Pokrývaním vnútornej steny pneumatiky polyuretánovou penou technológia SoundComfort ponúka zníženie hluku až o 50 % vo vnútri kabíny. Výkonnosť pneumatiky si zachováva podobnú kvalitu.

ActiveGrip

ActiveGrip
Rovnomerné rozloženie tlaku na pneumatike, optimalizovaný výkon a vylepšená jazdná stabilita sú zabezpečené technológiou ActiveGrip.

WearControl

WearControl
Krátky brzdný úsek na mokrom povrchu a menšia spotreba paliva sú zabezpečené technológiou WearControl Technology.
LiveChat
Whatsapp Messenger