Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Double Coin automobil

Pneumatika Double Coin

V Číne je minca symbolom „šťastia“. Keď spoločnosť v roku 1934 vyrobila svoju prvú pneumatiku s diagonálnou štruktúrou, spoločnosť Double Coin chcela zákazníkom poskytnúť kvalitné výrobky, ktoré by radi používali.
Názov „Double Coin“ (obojstranná minca) je svojim spôsobom prianím a prísľubom úspechu pre každého zákazníka. Odkedy sa prvé pneumatiky TBR predali v Spojených štátoch v roku 1992, bolo cieľom spoločnosti poskytnúť zákazníkom viac pridanej hodnoty, ako by si dokázali predstaviť. Čo znamená, ponúknuť im kompletnejší rad vysoko kvalitných pneumatík TBR a OTR za konkurenčné ceny. Ide o poskytovanie čo najvyššej úrovne služieb a podpory, aby zákazník získal čo najlepšiu skúsenosť s nákupom.
. Od svojho vzniku sa spoločnosť Double Coin rozrástla na bezkonkurenčného lídra medzi čínskymi výrobcami pneumatík. Od výroby prvej radiálnej pneumatiky pre nákladné automobily v Číne po výrobu prvej overenej pneumatiky EPA SmartWay® otvorila spoločnosť Double Coin cestu pre ďalších čínskych výrobcov v rámci využívania pokrokových technológií na výrobu lepších pneumatík. V roku 1989 spoločnosť Double Coin uzavrela partnerstvo s firmou Firestone Tire s cieľom získať technológiu bezdušovej konštrukcie pneumatík, ktorá zvyšuje životnosť a výkon.
V rokoch 2001 a 2011 spoločnosť Double Coin vstúpila do spoločných podnikov so spoločnosťou Michelin. Spoločnosť Double Coin sa tiež podieľala na technologických projektoch zdieľaných s ďalšími veľkými spoločnosťami, vrátane Beakart pre oceľové káble, Chevron pre sadze a syntetický kaučuk a Huayi Group pre petrochémiu. Tieto technologické investície boli začlenené do výroby vysoko kvalitných pneumatík TBR a OTR.

Najpredávanejšie profily

Osobné

Celoročné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

Letné
Celoročné