Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky CST automobil

Pneumatika CST

Pneumatiky značky CST vám prináša spoločnosť Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd. (Cheng Shin Tire). S viac ako 20 000 zamestnancami je Cheng Shin Tire najväčším svetovým výrobcom bicyklových pneumatík a ponúka výrobky v mnohých ďalších kategóriách.

Značka CST, ktorá je distribuovaná vo viac ako 150 krajinách, pokrýva široké spektrum trhových sektorov. Medzi produkty spoločnosti CST patria pneumatiky a plášte pre bicykle, motocykle a mopedy, terénne automobily, automobily, nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky, poľnohospodárske, trávnikové a záhradné stroje.

Vďaka zariadeniam pozostávajúcim z troch závodov v čínskom Xiameni sú operátori CST hrdí na výrobu špičkových zariadení, inovatívnych technológií a so zvláštnym dôrazom na kvalitu, dodávku a spokojnosť zákazníkov. Spoločnosť CST dodržiava najprísnejšie medzinárodné šandardy. Spoločnosť CST dodržiava najprísnejšie medzinárodné štandardy. Spoločnosť získala množstvo certifikátov a ocenení, vrátane DOT (americké ministerstvo dopravy), ISO9001, E-Mark, TS 16949 a slávnej ceny China Brand Award.

Vďaka špičkovým výrobným operáciám a vysoko efektívnej logistike určuje CST štandard excelentnosti v priemysle výroby pneumatík. V CST nie sú koncepty kvality, integrity a služieb iba slovami: sú základom spoločnosti, od vrcholového manažmentu až po základ pracovnej sily a ďalej.

Najpredávanejšie profily

Osobné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

LiveChat
Whatsapp Messenger