Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky BKT automobil

Pneumatika BKT

Spoločnosť Balkrishna Industries Limited (BKT) so sídlom v Bombaji v Indii je popredným výrobcom na trhu s terénnymi pneumatikami.

Od svojho založenia v roku 1987 sa BKT úspešne zameriava na špecializované odvetvia, ako sú pneumatiky pre poľnohospodárske vozidlá, stavebné a priemyselné stroje, zemné práce, prístav a ťažbu, pneumatiky pre štvorkolky a záhradné stroje. Vďaka tomu sa spoločnosť BKT stala globálnym hráčom v priemysle terénnych pneumatík s trhovým podielom 6 % a objemom predaja 850 miliónov USD a 30 % nárastom za posledných päť rokov.
V súčasnosti má BKT štyri dcérske spoločnosti v Európe a Severnej Amerike, ktoré podporujú ústredie v obchodných a marketingových aktivitách: BKT Europe S.r.l. V talianskom Seregne BKT pneumatiky USA Inc. V Akron, Ohio, BKT pneumatiky Canada Inc. v Toronte a BKT Tyres, Inc. v Brentwoode, Tennessee. BKT predáva svoje výrobky prostredníctvom siete národných distribútorov v 130 krajinách sveta. Päť najmodernejších výrobných závodov v Aurangabade, Bhiwadi, Chopanki, Dombivali a Bhuj zamestnáva viac ako 7 000 ľudí. V kontexte veľmi konkurenčného trhu s pneumatikami BKT podporuje a napomáha svojim zákazníkom v rozvíjaní ich činnosti. Spoločnosť BKT sa zaviazala neustále ponúkať nové kvalitné riešenia schopné uspokojiť potreby najnáročnejších používateľov vo všetkých oblastiach činnosti. BKT verí, že neustále a konštantné investície do technologického vývoja sú kľúčom k vysokovýkonnej a funkčnej pneumatike.

Vzhľadom na to, že ide o občiansku a sociálnu zodpovednosť, spoločnosť BKT prijala najprísnejšie opatrenia z hľadiska ochrany životného prostredia. A je samozrejmé, že BKT si veľmi váži svojich zamestnancov, ktorí každý deň náruživo pracujú na dosahovaní firemných cieľov.

BKT sa chce presadiť ako líder a referencia na svetovom trhu s terénnymi pneumatikami, najmä v špecializovaných odvetviach poľnohospodárskych, stavebných a priemyselných vozidiel, ako aj v zemných prácach, prístavoch a ťažbe, pneumatikách pre štvorkolky a pneumatikách pre záhradnú techniku.

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

LiveChat
Whatsapp Messenger