Vyhľadávať podľa rozmeru
Pneumatiky Antares automobil

Pneumatika Antares

Názov „Antares“ je odvodený od vesmírnej obrovskej červenej hviezdy (súhvezdie Škorpión), a to pre svoju vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu, perfektnej prispôsobivosti povrchu a vlastnostiam podobným škorpiónovi.

Antares je synonymom silnej agresivity a odolnosti.

Antares je celá filozofia značky, ktorá ide odvážne, s odvahou a bez strachu vpred. Vďaka dlhoročnému výskumu a technologickému vývoju dosiahli pneumatiky Antares svoj najvyšší stupeň prispôsobivosti a získali si prevahu nad konzistentným a spoľahlivým výkonom. Antares ako nová sila v priemysle výroby pneumatík predstavuje budúcnosť a potvrdzuje svoju veľmi silnú vitalitu. Antares má: výhodu pôvodu značky, kvalitnú technológiu a inovatívny dizajn svojich profilov.

Antaresm efektívne výskumné a vývojové centrum vedené profesionálnym tímom zaoberajúcim sa neustálym zvyšovaním jeho kapacity pre technologické inovácie a zlepšovaním výrobkov z hľadiska neskoršieho opotrebenia, bezpečnosti a pohodlia, mal vytvoriť nový model svetových pneumatík s inovatívnou technológiou, aby si získal dôveru majiteľov vozidiel z celého sveta... Pneumatiky Antares už boli súčasťou ponuky pneumatík pre vozidlá strednej a vyššej triedy, terénnych pneumatík, pneumatík pre veľmi vysoký výkon, pneumatík pre jazdu na snehu a pneumatík odolným proti prepichnutiu.

Najpredávanejšie profily

Osobné

Celoročné

4x4 / SUV

Úžitkové pneumatiky / Dodávky

LiveChat
Whatsapp Messenger